fbpx

לא שיווקתי בעבר – מה תוכלו להציע לי?

עסק חדש בדיגיטל, או חדש בכלל, זו התחלה מרגשת סט פעולות שנעשה עוד לפני שנצא החוצה ישפיעו על כל העבודה שלנו בהמשך ובעיקר על התוצאות. כמו בעסק גם בקידום שלו, ככל שנניח יסודות בצורה נכונה יותר, כך נחזק אותו לאורך שנים ונוכל לבנות אותו לגובה. לכן אד.איט מציעה חבילת תשתית שתהפוך את הדיגיטל לנכס מניב עבור העסק.

לדבר בשפה שלך!

אד.איט משקפת לך את התוצאות מכל פעולה שנעשית. העסק והשיווק הם גוף אחד, כל אחד מזין ומבין את השני. לכן, דוחות קריאים, נתונים ברורים, הבנה של מושגים מעולם השיווק, הם אחד היסודות בעבודה המשותפת שלנו. כדי שנעבוד יחד, אנחנו צריכים לדבר באותה שפה. העסק, השיווק והקהל.

נכסים דיגיטליים משלך

דברנו על לבנות תשתית. אד.איט מלווה עסקים כדי שישארו לעוד שנים ארוכות, ולא יפסיקו לצמוח.
אחרי היכרות וניתוח קצר של העסק, המודל וקהל היעד, נבין את האפיקים שבהם הכי נכון לנו לעבוד, כלומר לשווק. ואז נקים את התשתיות.

מחקר בגוגל, על הרגלי הקהל, החיפושים והמתחרים, דף נחיתה נכון, עמוד פייסבוק ובעיקר אפשרויות נכונות לקהל למצוא ולרכוש ממך. אבל לא נקדים את המאוחר.

אד.איט פועלת רק באפיקי שיווק מתאימים ומדוייקים, כדי למקסם את תקציב השיווק של העסק לריווחיות.

מעקב מתמיד אחר תוצאות!

כל פעולה שגולש עושה היא תוצאה, וכל תוצאה אנחנו אוספים למאגר נתונים ומנתחים, ככה אנחנו שומרים על הגרף שלנו בצמיחה מתמדת. מעקב אחרי תנועות גולשים באתר, מקורות הכניסה לאתר או לדף הנחיתה, אחוזי נטישה, זמני שהייה באתר, תכנים מושכים ועוד.

לכל נתון כזה יש השלכה על המשך הדרך. המסלול מתוכנן אבל את הדרך לריווחיות בונים צעד אחרי צעד. כך גם הבקרה על תקציב השיווק שלך. הוא מדוד ונבדק כל הזמן כדי לדעת שאנחנו מוציאים ממנו את המקסימום. וכך, צעד אחר צעד, פוגשים את הגולש במקום שהכי נוח לו להפוך להיות לקוח.

העסק שלך צריך נתונים בדוקים!

העידן של תחושות והשערות הסתיים, בדיגיטל אנחנו יודעים לעבוד מדויק ובדוק. העסק צריך לדעת לשלוט בנתונים שלו.

כמה עולה כל ליד, כמה עולה כל עסקה, כמה צריך למכור כדי להיות ריווחי, איפה אפשר לקצץ ומה צריך להגביר, מה עושים הלקוחות ומה כדאי לנו לעשות. כשאוספים את המידע וממנו מסיקים את המסקנות, מגיעה הצמיחה.

בסוף, הכל מתחיל ביעדים!

יעד זה אמנם הסוף, אבל בעסקים זו בעצם ההתחלה. אד.איט מלווה אותך לכיוון יעדים נכונים ובריאים. צפי של מחזור הכנסות, עלויות של שיווק, ליד, שיחה או מכירה. בעצם, ננתח כמה עולה לך תהליך מכירה ומה הריווחיות שהוא משאיר לך ביד.

ככה נוכל לבנות דרך בריאה שהולכת רק קדימה. דרך שממוקדת ביעדים ותוצאות, דרך שהמטרה שלה היא ריווחיות ולא רק מספרים. דרך שבה השיווק עובד בשביל העסק.

נתוני פעילות

0
ש"ח תקציבי פרסום
0
מודעות פעילות
0
מילות מפתח
0
לקוחות מרוצים

לקוחות ממליצים

בין לקוחותינו

קצת עלי

לאחר שנים של עבודה בחברות השיווק בדיגיטל צברתי נסיון רב, ידע וכלים ביצירת לקוחות חדשים לעסקים באמצעות דיגיטל. 
לאחר תהליך הבשלה והתפתחות רחבה בתחום, החלטתי להקים את Ad.IT- משרד פרסום העוסק ביצירת לקוחות חדשים לעסקים קטנים / בינוניים. המשרד יספק את כל המענה לצרכים שנוגעים לפרסום העסק שלך בדיגיטל וייתן לך שירות ברמה המקסימלית והאיכותית ביותר, כדי שתוכל להפנות את כל המשאבים הדרושים לעסק שלך, מבלי להתיש את עצמך באסטרטגיית שיווק בדיגיטל.

אז מה אני מציע?

התאמה מלאה של הקמפיין לדרישות שלך (מפרסמים רק מוצרים/שירותים שאתה רוצה לפרסם), עריכת סקר שוק, מחקר מתחרים, בניית אסטרטגיית קידום, ניתוח מלא של תוצאות הקמפיין (כמות פניות, מקור פניות, יחס המרה, התייעלות חודשית), דיווח ברמה חודשית הכולל נקודות שימור ושיפור, ניצול תקציב ברמה הגבוהה ביותר. הכי חשוב, קמפיין דינאמי, שמתאים לצרכים העכשיווים תוך שינויים שוטפים על בסיס יומי, שבועי, חודשי, כך שתקבל את הפנייה הכי רלוונטית אלייך.

חשוב לי לציין

אני מאמין ביכולות שלי לספק לך קהל לקוחות חדש, איכותי ורלוונטי לכן אין צורך בהתחייבות מהצד שלך. השירות הינו חודש בחודשו. נהנת? נמשיך לחודש הבא ואשתדל להביא לך יותר לקוחות מהכמות שקיבלת בחודש הקודם. אם הגעת עד לכאן כנראה שיש לך שאלה בנוגע לפרסום העסק שלך. מוזמן להתקשר או להשאיר לי פרטים ואשמח לחזור אלייך בהקדם.

תודה שקראת 🙂

זמין לכל שאלה

תרגיש חופשי להשאיר לי פרטים ואחזור אליך בהקדם האפשרי