fbpx

Ad.IT

קידום עסקים בדיגיטל

מספקים לכם פתרונות ליצירת לקוחות חדשים בין אם נבחר בקידום בגוגל, נוכחות בפייסבוק ואינסטגרם, קידום ביוטיוב או פלטפורמות שיווק אחרות, או אפילו לשלב ביניהן. השיטה היא מה שמנצח. קידום העסק על בסיס נתונים מספריים מאפשרות לו לצמוח באופן מתמיד.

Ad.IT

קידום עסקים בדיגיטל

מספקים לכם פתרונות ליצירת לקוחות חדשים.
הקמה וניהול קמפיין ממוקד בדיגיטל, בהתאמה אישית עם ניצול תקציב ברמה הגבוה ביותר לגיוס לקוחות
Google ADS | Facebook ADS | YouTube ADS | Instagram ADS

אז מה יש לאד.איט. להציע לעסק שלך?

הנה היתרון הגדול של אד.איט עבור העסק שלך:

אד.איט זו סוכנות לקידום וצמיחה של עסקים על בסיס נתונים.  לפני שנעבור להבין איזה נתונים, כמה מילים על פרסום ברשת:

לפרסום ברשת יש כח ויכולות בלתי נגמרות, אם עובדים נכון ושיטתי. כח שיכול 'להעיף' עסקים גבוה למעלה, לשפר את המכירות שלהם ולבסס את ההצלחה שלהם לאורך זמן.

סוד הקסם הוא להתבסס על נתונים ותוצאות, להשתפר ולהתקדם. והנה הסיבה הגדולה שלקוחות לא עוזבים את אד.איט: אחרי ניתוח קהל יעד מעמיק, הבנה של היתרון של העסק שלך על פני האחרים, אנחנו עוברים לתכל'ס.

אנחנו עוקבים אחרי כל תנועה, פעולה, תגובה או קליק של גולשים שהם לקוחות פוטנציאליים. אוספים את המידע הזה ומנתחים אותו. בתוצאות של ניתוח הנתונים מתגלה עולם ומלואו.

אפשר לזהות מגמות, רמת התעניינות, בשלות לקניה ועוד. במילים אחרות, אנחנו מאפיינים את המרחק של קהל היעד מהרכישה אצלנו ומקדמים אותו צעד אחר צעד.

שירות הניתן חודש בחודשו

ללא כל התחייבות!

משרד בוטיק

הנותן יחס אישי, ייעוץ וליווי לכל לקוח

תוצאות הפרסום

ניתנות באופן שוטף ובשקיפות מלאה

שיטות ניהול ידניות

וניהול קמפיין ממוקד

בקרת כמות כניסות לאתר

מקור כניסה, אחוז נטישה וסה״כ המרות

טלפון וירטואלי

לקבלת שיחות ו-SMS לשיחות שלא נענו

יצירה וניהול המרות

קבלת דו"ח עדכני בזמן אמת

ניהול שיחות

כמות ומקור השיחות ומשך השיחה.

היי! חכו... שיווקת בעבר?

לקוחות ממליצים

קצת עלי

נעים להכיר, מני מ-אד.איט

את אד.איט הקמתי אחרי שנים של ניסיון וידע בחברות שיווק דיגיטלי בהן לקחתי חלק. הבשלתי וגיבשתי שיטה ותפיסת עולם בתחום. כיום אני מיישם את תפיסת העולם הזו, והלקוחות (וגם אני) נהנים מהתוצאות.

המטרה הגדולה של אד.איט היא למקסם ריווחיות לעסקים. פרסום, לידים, כתיבת מודעות וכו' – כל אלו הם כלי עבודה. אנחנו מתמקדים בתוצאות ושיפור ריווחיות לעסק שלך.

אז מה אני מציע לך?

נתמקד במטרות שנציב, נקדם מה שחשוב לעסק ועוזר לנו להגיע ליעדים. אני נותן מענה מקיף ושקוף לכל התהליך. דוחות ברורים וקריאים על כל הפעילות, הסקת מסקנות מבוססת נתונים (תמיד). בזכות הצמדות לנתונים ותוצאות, העסק מרוויח קמפיינים דינמיים, ולידים איכותיים. קמפיינים שמשתפרים ומתחדדים תוך כדי תנועה על פי התוצאות שהושגו.

זה מכוון אותנו לרווחיות מקסימלית. מה שעובד ומקדם אותנו למטרות, אנחנו מחזקים. ומה שלא, מוחלף במהירות באחר. והעסק תמיד בשליטה על התוצאות.

מה חשוב לדעת?

כאמור, אד.איט מענה מקיף. בונה תשתית דיגיטלית חזקה ומערך שיווק דיגיטלי, שישרתו את העסק לשנים ארוכות. יחד עם זאת, הגישה של אד איט אומרת שהעסק צריך לעבוד רק עם מי שטוב לעסק ומקדם אותו למטרות. לכן, השירות ניתן חודש בחודשו וללא התחייבות.

בעקבות גישת השיפור המתמיד, אני מאמין ביכולת של אד.איט לשפר את הרוויחיות של העסק שלך. ולהפוך אותך ללקוח מרוצה. גם אם כבר קדמת את העסק בדרכים אחרות. אם הגעת עד לכאן כנראה שיש לך שאלה בנוגע לפרסום העסק שלך. מוזמן להתקשר או להשאיר לי פרטים ואשמח לחזור אלייך בהקדם.

תודה שקראת 🙂

נתוני פעילות

0
ש"ח תקציבי פרסום
0
מודעות פעילות
0
מילות מפתח
0
לקוחות מרוצים

בין לקוחותינו

בואו נדבר

יש לך שאלות? תרגיש חופשי להשאיר לי פרטים ואחזור אלייך בהקדם האפשרי

© כל הזכויות שמורות ל- AD.IT Digital Marketing 2022