fbpx

שיווקתי בעבר – מה תוכלו להציע לי?

השיטה של אד.איט נולדה והשתפרה כי הבינה שלבעלי עסקים חשובים הרבה דברים, אבל בראש ובראשונה תוצאות. ויחד עם זה גם שקיפות. בעל עסק שואף להיות בשליטה ולהבין לאן ועל מה הולך הכסף. ובכלל, איפה כדאי לו לשים את כספו. כאן נבין איך אד.איט עובדת יחד איתך.

לדעת על מה משלמים!

דוחות פעולה ותוצאות קריאים וברורים, זה חובה. אד.איט משתפרת באופן קבוע על בסיס נתונים. כלומר מייצרים תוצאות, בודקים ומשפרים. תמיד. זו שיטת העבודה.

בסוף כל חודש העסק מקבל דוח ברור ושקוף, ויודע בדיוק מה קורה במערך השיווק שלו. בעצם, זה חלק מהיתרון שלנו. הדוחות מראים לך באופן שקוף את ההתקדמות והשיפור.

לידים שבאמת מכניסים כסף!

בסופו של דבר, אנחנו צריכים להגיע לאנשים שצריכים ורוצים לרכוש.
איסוף וניתוח קפדני של הנתונים עוזר לנו לדייק יותר ויותר את הקהל ואת אופן הפניה שלנו. כך אנחנו מוודאים שנמשיך לקבל לידים מהסוג הנכון לנו. זו, אגב, אחת הסיבות שלקוחות לא עוזבים את אד.איט.
זה לא נגמר פה,

אד.איט רוצה להיות בטוחה שהעסק במצב ריווחי. תמיד.

כמה עולה לך ליד היום? כמה עולה לך עסקה? את כל הנתונים האלו אד.איט בוחנת משפרת ומשקפת לך, כל הזמן. זו הדרך ליצור שיפור מתמיד בעסק. בכל חודש, בכל שלב, בכל צעד, אד.איט מתבססת על התוצאות ומשפרת אותן.

גוגל ופייסבוק לא מביאים תוצאות!

רגע, זו השערה, זו לא עובדה, נכון?
כבר הכרת את אד.איט, אנחנו לא מהמרים, אנחנו מנתחים תוצאות ורק אז מסיקים מסקנות ומשתפרים.
גוגל ופייסבוק הן 'מפלצות' עמוסות במשתמשים וגולשים מכל הסוגים. לרוב, הם מתאימים גם לעסק שלך.
אבל,
אם התוצאות והדוחות שנקבל יגידו אחרת, אד.איט יודעת לפנות אפיקים כמו יוטיוב, פרסום באתרים מובילים, קידום תוכן או אי מייל מרקטינג.
אד.איט לא עובדת בפייסבוק או בגוגל, אד.איט מצמיחה עסקים למקסימום שלהם ומעבר לו.
הפלטפורמה(גוגל, פייסבוק, אינסטגרם או יוטיוב) הן רק הדרך לפגוש את הקהל במקום הנכון לו.
אנחנו מתמקדים בתוצאות וריווחיות. נקודה.

כל הקידום הזה יקר, לעבור חברה זה הוצאות!

דווקא כי זה יקר העסק צריך חברה שתדאג שזה יהיה משתלם. אנחנו כבר מבינים שאי אפשר בלי זה. זה מנוע הצמיחה של העסק. אבל אם קראת עד כאן אז הבנת עוד דבר, אם כבר לעשות אז בצורה מנוהלת ומחושבת, שמשתפרת כל הזמן.

אד.איט זו סוכנות שמאפשרת לך לעצור מתי שתרצה. זו החלטה שגם היא מבוססת נתונים. כשהעסק שלך מתקדם ומשתפר על פי התוצאות, משפר ריווחיות על פי הנתונים, ומקבל ביטחון מקריאת דוחות מפורטים וברורים, הדרך שלנו יחד רק מתחזקת.

אד.איט צומחת כשהעסק שלך צומח.

אז נכון, קידום עולה כסף. צריך לקחת את זה בחשבון, ולפנות לזה תקציב.
אבל אד איט דואגת שזה יהיה תהליך בריא, נכון וריווחי לעסק.

נתוני פעילות

0
ש"ח תקציבי פרסום
0
מודעות פעילות
0
מילות מפתח
0
לקוחות מרוצים

לקוחות ממליצים

בין לקוחותינו

קצת עלי

לאחר שנים של עבודה בחברות השיווק בדיגיטל צברתי נסיון רב, ידע וכלים ביצירת לקוחות חדשים לעסקים באמצעות דיגיטל. 
לאחר תהליך הבשלה והתפתחות רחבה בתחום, החלטתי להקים את Ad.IT- משרד פרסום העוסק ביצירת לקוחות חדשים לעסקים קטנים / בינוניים. המשרד יספק את כל המענה לצרכים שנוגעים לפרסום העסק שלך בדיגיטל וייתן לך שירות ברמה המקסימלית והאיכותית ביותר, כדי שתוכל להפנות את כל המשאבים הדרושים לעסק שלך, מבלי להתיש את עצמך באסטרטגיית שיווק בדיגיטל.

אז מה אני מציע?

התאמה מלאה של הקמפיין לדרישות שלך (מפרסמים רק מוצרים/שירותים שאתה רוצה לפרסם), עריכת סקר שוק, מחקר מתחרים, בניית אסטרטגיית קידום, ניתוח מלא של תוצאות הקמפיין (כמות פניות, מקור פניות, יחס המרה, התייעלות חודשית), דיווח ברמה חודשית הכולל נקודות שימור ושיפור, ניצול תקציב ברמה הגבוהה ביותר. הכי חשוב, קמפיין דינאמי, שמתאים לצרכים העכשיווים תוך שינויים שוטפים על בסיס יומי, שבועי, חודשי, כך שתקבל את הפנייה הכי רלוונטית אלייך.

חשוב לי לציין

אני מאמין ביכולות שלי לספק לך קהל לקוחות חדש, איכותי ורלוונטי לכן אין צורך בהתחייבות מהצד שלך. השירות הינו חודש בחודשו. נהנת? נמשיך לחודש הבא ואשתדל להביא לך יותר לקוחות מהכמות שקיבלת בחודש הקודם. אם הגעת עד לכאן כנראה שיש לך שאלה בנוגע לפרסום העסק שלך. מוזמן להתקשר או להשאיר לי פרטים ואשמח לחזור אלייך בהקדם.

תודה שקראת 🙂

זמין לכל שאלה

תרגיש חופשי להשאיר לי פרטים ואחזור אליך בהקדם האפשרי